سایر محصولات

کنترل حرکت

- درایو موتور DC

سروو درایوهای سری DSD و DSD Eco شرکت راژان پرتو پارس، محصولی برای کنترل هوشمند موتورهای DC در توان های پایین (کمتر از 1 کیلو وات) می باشد.


- درایو موتور AC (اینورتر)

شرکت راژان پرتو پارس با درک اهمیت بحث درایو موتورهای AC و پس از کسب تجارب فراوان در حوزه درایو و الگوریتم های کنترل، در ادامه مسیر توسعه تکنولوژی ها و محصولات خود در این حوزه، اقدام به طراحی و تولید درایو موتور AC از نوع مغناطیس دائم (PM) در توان های پایین (کمتر از 1 کیلو وات) نموده است.

سایر پروژه ها

- انکودر مغناطیسی

شرکت راژان پرتو پارس با توجه به تولید درایوهای حلقه بسته موتورهای الکتریکی، به عنوان مکمل این محصولات، اقدام به طراحی و تولید انکودر نموده است.
انکودرهای تولیدی با یک نوآوری فناورانه، از نوع الکترومغناطیسی طراحی شده اند.

lc

خدمات مهندسی

شرکت راژان پرتو پارس با اتکا به مولفه های تیم طراحی دانش ‏محور و خلاق و با پشتوانه آموخته های برآمده از تجارب خود در طراحی سیستم های مختلف در حوزه های صنعتی و تحقیقاتی، آماده و علاقمند به همکاری با شرکت های صنعتی و مؤسسات تحقیقاتی می باشد.

- مهارت ها و توانمندی ها

• طراحی سیستماتیک مبتنی بر متدولوژی طراحی Platform-based جهت کاهش زمان طراحی و افزایش کیفیت سیستم نهایی
• طراحی سیستم های پر سرعت مبتنی بر پردازنده های چند هسته‏ای 32 بیتی و پردازنده های سیگنال DSP
• تسلط بر پورت کردن سیستم عامل های بلادرنگ و ارائۀ BSP
• طراحی سیستم های سروو درایو با دقت بالا و پیاده سازی و سنجش عملکرد الگوریتم های کنترل حرکت
• خدمات طراحی PCB مدار چاپی برای مدارهای دیجیتال
• توانمندی در طراحی مدارهای الکترونیک قدرت در توان های پایین و میانی
bsp

كليه اطلاعات، مشخصات و تجهيزات ذكر يا نمايش داده شده در اين پايگاه اينترنتي در خصوص محصولات، ممكن است بدون اطلاع قبلي توسط سازنده تغيير يابد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص محصولات و شرايط فروش، لطفاً با بخش بازاریابی و فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.